Güleryüz Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi

Haftanın Her Günü 7/24 Hizmetinizdeyiz...

Hakkımızda

Hakkımızda

Bizi yakından tanıyın

Güleryüz Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi yaşlılığın her aşamasında bireysel ihtiyaçlar doğrultusunda en güncel gelişmeleri takip ederek, en kaliteli ve güvenli bakım hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Hizmetlerimiz Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı mevzuatları çerçevesinde tıp etiği ve insani değerlere bağlı kalarak, insan onuruna yakışır biçimde sunulmaktadır.

Çatımız altında yaşayan tüm yaşlılarımızın hastalıkları gereği sürekli gözetimine özen göstermek, ihtiyaç duyan yaşlılarımıza 24 saat sağlık hizmeti sunarak yaşam kalitesini artırıp onlara profesyonel bakım sunmak önceliğimizdir.

Kurumumuza adım attığınız ilk andan itibaren tecrübeli ve güleryüzlü personelimizin güvencesinde olacaksınız. Biz büyük bir aileyiz.

Misyonumuz

Sıcak ve Temiz Ortam

Güleryüz Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi olarak; çatımız altındaki büyüklerimize kendilerini evlerinde hissettirecek sıcak ve temiz bir ortamda deneyimli ve güleryüzlü ekibimizle kişiye özel bakım hizmetlerini ve sosyal yönden gereksinim duyacakları her türlü aktivite programlarının uygulanması ile ailenin yükünü ve sorumluluklarını paylaşarak oluşturulan sevgi, huzur ve güven ortamında yaşlı haklarına saygı duyarak yaşam kalitelerini en üst düzeye çıkarmaktır.

Vizyonumuz

Gelişen ve Büyüyen Bir Marka

Sosyal ve psikolojik yönleri ile yaşlılarımızın sağlık ve bakımının bir bütün olduğunu temel ilke edinmiş, gelişen ve büyüyen bir marka olarak sektörün gelişimine katkıda bulunan, kendini sürekli geliştiren, dünya standartlarında kaliteli bakım hizmetlerini toplumun çoğunluğuna ulaştıran bir yaşlı bakım merkezi olmayı hedefliyoruz.